پرسش و پاسخ شرکت شیرآلات کلار پویا

در این صفحه سوالات  پرسیده شده توسط کارشناسان هر واحد پاسخ داده شده است در صورتیکه در مورد هر محصولی سوالی دارید از طریق دیدگاه اطلاع رسانی کنید. کارشناسان ما در قسمت پرسش و پاسخ شرکت شیرآلات کلار پویا پاسخ شما را می دهند

فروشگاه نمونه

برای گرفتن کاتالوگ این محصول روی گزینه در باره محصولات ->کاتالوگ محصولات  و یا اینجا کلیک کنید

کارتریج مورد استفاده در تمامی شیرآلات کلار کارتریج کروکس(kerox ) ساخت کشور مجارستان میباشد که صلاحیت آن با ارائه ی نتایج آزمایشات متعدد در سطح جهانی تایید شده است.

نوع کارتریج استفاده شده در سینک سوپرفلت kerox K35  بوده که با عملکرد مناسب خود منجر به صرفه جویی در مصرف آب میشود.

خلاصه ای از مشخصات فنی کارتریج K35 :

حد اکثر زاویه باز شدن(عمودی)۲۵درجه
حداکثر زاویه افقی۹۰ درجه
حداکثر فشار آب۳۵ بار
حداکثر دما۹۰ درجه سانتی گراد

از جمله ویژگی متمایز شیرآلات کلار، پرلاتور اتوکلین(autoclean) آلمانی – سوییسی آنهاست. پرلاتور اتوکلین تمامی رسوب های موجود در شیر را حتی پس از استفاده ی طولانی مدت بدون هیچ تغییری در نرخ جریان آب به صورت خودکار تخلیه میکند که این امر منجر به مزایای متعددی میگردد که عبارت است از:

  • نرخ جریان خروجی آب که معمولا در شیرهای معمولی پس از مدتی استفاده به علت رسوب های موجود در آب کاهش می یابد در شیرهای مجهز به پرلاتور اتوکلین ثابت می ماند.
  • شیرآلات دارای پرلاتور اتوکلین پس از مدتی استفاده ، برای تمیز کردن نیازی به بازکردن و پیاده سازی برای تعویض پرلاتور نداشته که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میگردد.
  • کیفیت جریان منحصر به فرد حتی در نواحی کم آب
  • پاکسازی رسوبات حداکثر تا ۰٫۷ میلی متر

شیر آلات بخش مهمی از بخش های دکوراسیون خانه را به خود اختصاص می دهند و براق بودن شیرهای آب می تواند نشانه ای از پاکی و تمیزی باشد. البته دقت داشته باشید که برای تمیز کردن این بخش باید نکات خاصی را نیز رعایت کنید.

_ لکه‌های کوچک سفید روی شیر آب، براقی و شفافیت را از بین می‌برند و دلیل پیدایش این لکه ها بر اثر رسوب کردن مواد معدنی موجود در آب بر سطح شیر آب یا لوله‌های پایین آن بوجود می آیند. قبل از هر چیزی تاکید می گردد به هیچ عنوان از پاک کننده های اسیدی و شیمیایی نظیر جوهر نمک، وایتکس و سیم های ظرفشویی استفاده ننمایید که باعث از بین رفتن پوشش نیکل شده و شیرآلات را از شرایط ضمانت خارج می نماید.

_ بهترین راه برای شستشوی شیرآلات استفاده از محلول آب و صابون است که رنگ طبیعی آنها را حفظ می کند و باعث براق شدن می شود. بهتر است از اسکاج های نرم و اسفنجی استفاده کنید تا خطی روی آن ها ایجاد نشود.

_ برای جلوگیری از جرم گرفتن شیر آلات شستن پی در پی آن در پایان هر روز و خشک نمودن توسط حوله ای نرم لازم است.

برای بستن شیر سینک و روشویی حتما از شیر پیسوار فیلتر دار استفاده کنید ، به منظور جلوگیری از کاهش فشار آب پس از مدتی استفاده، هر چند وقت یکبار فیلتر شیر پیسوار ها را تمیز کنید.(سیکل تمیزکاری بسته به میزان مواد معدنی موجود در آب هر ناحیه متفاوت است) .

قبل از نصب شیرآلات به خصوص در اماکن نوساز، حتما ابتدا رسوبات داخل لوله را تخلیه کنید.(عدم توجه به این نکته منجر به آسیب جدی شیر میگردد.)

درست نصب کردن شیر اهمیت بسیار بالایی دارد ، سعی کنید از نصاب ماهر و باتجربه استفاده کنید.

-دقت در نصب زانو لنگ از جمله موارد پراهمیت است، قبل از نصب حتما زانو لنگ را با نوار تفلون مرغوب آب بندی کنید ، و حتما هر دوی آن ها را هم راستا و به موازات یکدیگر نصب کنید.

به هنگام نصب شیر سینک و روشویی علم دار همواره به یاد داشته باشید که دسته باید سمت راست قرار داشته باشد.

نصب درست شیلنگ های متصل به شیر پیسوار و کسب اطمینان از عدم وجود هر گونه تابیدگی و شکستگی شیلنگ پس از نصب، از جمله نکات بسیار مهم است که عدم توجه به آن ممکن است منجر به کاهش فشار یا قطع آب گرم شود.

شاید در گذشته هایی نه چندان دور تنها تصوری که از شیرآلات بهداشتی داشتیم همان شیر های فلکه ای قدیمی بود ، که فلکه آب گرم و سرد آنها کاملا متفاوت بود . اما می توانیم بگوییم که این روزها کاملا استفاده از شیرآلات فلکه ای منسوخ شده است و جای خود را به شیرآلات اهرمی داده است .

شیر آلات اهرمی هم از نظر بهداشتی و هم از نظر کارایی در سطحی بالاتر از شیر آلات فلکه ای قرار دارند . شیر تک اهرمی از نوع شیلنگی که قابلیت جابه جایی دارد برای سینک آشپزخانه و شستن ظروف یزرگ مناسب است و شیر آلات تک اهرمی ایستاده برای روشویی ها مناسب هستن و همین طور شیر آلات اهرمی دیواری برای سرویس بهداشتی مناسب است .